Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 3 – boju i 4 – boju dziewcząt i chłopców.

Uczniowie ze SP w Długiem zajęli:
IV miejsce dziewcząt w trójboju lekkoatletycznym
III miejsce chłopców w czwórboju lekkoatletycznym.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

Zwycięstwo w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.

W sobotę 12 stycznia 2013r odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej dla chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Zawody cieszyły się dużą popularnością wśród młodzieży, gdyż łącznie zagrało 19 drużyn w tym 5 drużyn ze szkół podstawowych.

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli I miejsce w grupie, zwyciężając tym samym cały turniej w swojej kategorii wiekowej. Za zwycięstwo otrzymali puchar i dyplom. Najlepszym bramkarzem turnieju wśród chłopców ze szkoły podstawowej wybrany został również uczeń naszej szkoły – Oskar Kimak, który oprócz dyplomu otrzymał symboliczną statuetkę.

DSC08420

Turniej Tenisa Stołowego Świetlic Opiekuńczo – Wychowawczych Gminy Jedlicze.

Dnia 27 października 2012r  pięcioro podopiecznych ze świetlicy  opiekuńczo – wychowawczej      w Długiem wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego Świetlic Opiekuńczo – Wychowawczych Gminy Jedlicze w kategorii Szkół Podstawowych – dziewczęta i chłopcy. Udział w powyższym turnieju dla dwóch dziewczynek zakończył się dużym sukcesem:

Wiśniowska Oliwia zajęła II miejsce, a  Liwosz Karolina  –  III miejsce.